Протестувальники принесли Зеленському додому свої платіжки за компослуги і висунули вимоги (Відео)

Фото – соцмережі

Українці в час коронавірусної кризи неможуть оплати підвищені тарифи за комунальні послуги і вимагають скасувати тариф на транспортування газу, а ціну голубого палива обмежити на рівні 4 гривні за кубометр.

Як повідомляє 5 канал, із такими вимогами 25 січня прийшли учасники масової акції протесту під Офіс Президента, а потім і до резиденції в Кончі-Заспі, де живе Володимир Зеленський.

Активісти з різних регіонів України в якості подарунка на день народження Президенту принесли свої платіжки за комунальні послуги.

“Люди не можуть зараз платити такі величезні суми. То хіба відірвана від життя людина цього не розуміє”, – казали протестувальники.

Читайте також: 40% від мінімальної зарплати: Шмигаль пояснив прийняте рішення Кабміну про зниження тарифів на газ для українців (Відео)

За словами учасників акції протесту, рішення Уряду обмежити тариф на газ для населення на рівні 6 грн 99 копійок за кубометр не влаштовує українців, бо і ця ціна занадто висока.

“Ми вимагаємо скасувати плату за транспортування газу, а газ щоб кошував не більше, як 4 гривні за кубометр, бо більше люди не можуть платити”, – заявив один із протестувальників.

Читайте також: Розцінки на транспортування газу будуть знижені для частини облгазів (Перелік)

Протестувальники закинули свої платіжки через паркан президентської резиданції і пообіцяли перекривати автотраси, якщо влада їх не почує.

“Ми хочемо залишити ці платіжки. В нас є президент, нехай він починає працювати на народ України”, – резюмували учасники акції.

Читайте також: “Нафтогаз” відклав оприлюднення січневої ціни на газ для виробництва тепла

Більше подробиць – у сюжеті 5 каналу