Протест проти можливої забудови стадіону у Тернополі набирає обертів (Фото, Відео)

IMG_4240-nНаростаючого резонансу набирає ймовірність забудови стадіону ВАТ “Текстерно” на проспекті Злуки у Тернополі.

Стадіон, який зведений ще у 70-тих роках минулого століття одним із колишніх промислових гігантів України – Тернопільським бавовняно-прядильним комбінатом – залишається єдиним місцем для спортивних занять у цьому мікрорайоні.

Мешканці будинків на проспекті Злуки, які категорично проти можливої забудови стадіону,  в Інтернеті виклали заклики: “Увага всім! Стадіон на Злуки хочуть забудувати. Потрібні люди, щоб не дозволити їм це зробити!”

Проти забудови уже зібрали понад 390 підписів тернополян, які мешкають довкола стадіону.

ІА “7 Днів-Україна” взяла ексклюзивне інтерв’ю у помічника депутата Тернопільської міської ради Петра Ландяка Сергія Анцібора, який розповів, що матеріали щодо забудови стадіону Петро Ландяк уже передав Генеральному прокурору України для відповідного реагування.

“Міська влада уже розпочала будівництво на території стадіону і паркан все частіше пересувається і забирає все більше й більше стадіону. Прошу всю громаду піднятися на захист цього стадіону”, – додав Сергій Анцібор.

Читайте також. Обговорення Плану зонування Тернополя призвело до колективного звернення до міського голови

За інформацією, яку надав нам Сергій Анцібор, завтра о 15.00 год. біля території стадіону відбудеться зустріч людей, яким не байдужа доля їх міста.

Нагадаємо, рішенням виконкому Тернопільської міської ради попереднього скликання 22 жовтня 2009 року приватному вищому навчальному закладу «Інститут економіки і підприємництва» було надано містобудівні умови і обмеження щодо забудови земельної ділянки на проспекті Злуки (фактично, території колишнього стадіону ВАТ «Текстерно»). А 4 вересня 2013 р. теперішній міськвиконком вніс зміни до містобудівних умов і збільшив граничну висоту будівлі з 27 м до 37 (дозволив будувати замість 5-ти 9-ти поверхові будинки).