“Просто була паніка”, – інцидент зі штурмом бази роти “Торнадо” вичерпаний (Відео)

ф1Учора ввечері на базу “Торнадо” біля Боярки приїздили силовики.

В ході цього візиту виник конфлікт. Говорили навіть про штурм і стрілянину.

Близько другої години в ніч на сьогодні ситуація була вичерпана, заявив Андрій Білецький, підкресливши, що жодних перестрілок у гуртожитку не було, а була просто паніка місцевих. Навіть якщо хтось і стріляв (у бійців “Торнадо” була табельна зброя), то встановити хто саме стріляв, зараз неможливо.

Виник конфлікт у гуртожитках МВС між представниками розформованої роти МВС «Торнадо» і представниками військової прокуратури.

Читайте також: Спецназ і гранати: у містечку під Києвом проводять «АТО»

Нагадаємо, спецроту МВС «Торнадо» передислокували з Луганської області на базу МВС у Боярці на початку осені 2015 року, після того, як 17 червня 2015 року в Луганській області затримали кількох бійців «Торнадо», включаючи командира роти Руслана Онищенка.

18 червня 2015 року голова МВС Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти.

10 березня 2016 року було затримано замкомбата роти Миколу Цукура та бійця Іллю Холода. 7 жовтня 2015 року при спробі затримання був убитий боєць роти Віталій Дьякон з позивним «Товстий».

11 бійців «Торнадо» зараз перебувають у Лук'янівському СІЗО Києва.

За словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, затриманих бійців підозрюють у викраденні людей в зоні АТО і тортурах. У «Торнадо» всі звинувачення відкидають.