Прощання з загиблим у катастрофі Ан-26 курсантом Вільховим: викладачі плакали (Відео)

Віталій Вільховий

Курсанта Віталія Вільхового, який 26 вересня помер від опіків в лікарні після катастрофи Ан-26 під Чугуєвом 25 вересня, сьогодні привезуть на Львівщину, де завтра й поховають.

Вранці ж сьогодні з курсантом урочисто прощались у Харкові курсанти і викладачі Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба, повідомляє 5 канал.

Під час поминальної церемонії  плакали не тільки рідній і друзі загиблого, а й викладачі.

Штурман-інструктор авіаційної ескадрильї Ігор Грисюк під час церемонії прощання зі сльозами на очах говорив, що загиблі курсанти, в тому числі Віталій Вільховий, були дуже старанними і обізнаними.

“Такого сильного курсу я ще не бачив. Не було такого, щоб він чогось не знав. Навіть нам, інструкторам, деколи ставало ніяково від того, як багато вони знають. Вени знали набагато більше, як це треба було для другокурсників”, – сказав про загиблого курсанта і його друзів інструктор Грисюк.

Читайте також: Катастрофа Ан-26: похвилинна хронологія падіння літака з курсантами (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, внаслідок авіакатастрофи під час навчального польоту військового Ан-26 під Чугуєвом 25 вересня загинули 26 курсантів і офіцерів.

Читайте також: Стало відомо, як в катастрофі Ан-26 вцілів єдиний курсант (Відео)

Віталій Вільховий був одним із двох курсантів, яких з місця катастрофи швидкі забрали живими. 90% опіків тіла були несумісними з життям і наступного дня Віталій Вільховий помер у реанімації. Він єдиний із загиблих, для ідентифікації якого не знадобився аналіз ДНК. Інших 25 загиблих поховають після того, як як їх ідентифікують за результатами ДНК-експертизи.

Читайте також: Експертиза ДНК потрібна для ідентифікації не всіх загиблих внаслідок падіння Ан-26 під Чугуєвом (Відео)

Більше подробиць із церемонії прощання з Віталієм Вільховим – у відео 5 каналу.