Оприлюднено рейтинг найбагатших людей 2013 року

533897_300
Очолив рейтинг основний акціонер і гендиректор корпорації грального бізнесу “Las Vegas Sands” Шелдон Адельсон

Forbes склав традиційний рейтинг найуспішніших мільярдерів цього року – повідомляє Gazeta.ua.

Серед 10 найбагатших людей світу – дві жінки і три члени однієї родини.

Очолив рейтинг основний акціонер і гендиректор корпорації грального бізнесу “Las Vegas Sands” Шелдон Адельсон. Його статки загалом оцінюють в $37,2 млрд. Цього року він став багатшим на $15 млрд.

Слідом за ним у списку закріпився засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг. Його статки експерти оцінюють в $25,8 млрд. За 2013 рік він заробив $ 13,6 млрд, що дозволило йому обійти значно багатших людей у цьому рейтингу.

Замкнув трійку лідерів засновник і гендиректор Amazon.com Джеф Безос. Цього року йому вдалося збільшити свої статки на $13,3 млрд. Всього ж за свою успішну кар'єру він заробив $36,9 млрд.

Примітно, що до рейтингу найуспішніших мільярдерів потрапили дві жінки. Обидві - спадкоємиці співзасновника мережі супермаркетів Wal-Mart Сема Уолтона. Однак, його екс-дружина заробила більше за доньку. Благовірна Уолтона Крісті за цей рік заробила $10,7 млрд, що дозволило їй розташуватися на п'ятому щаблі рейтингу. А от донька вже померлого мільярдера стала сьомою в списку. Цього року вона стала багатшою на $10,1 млрд при загальних статках у $35 млрд

До рейтингу потрапили відомий інвестор Уоррен Баффетт (статки млрд, приріст - $12,1 млрд), голова ради директорів "Wal-Mart" Робсон Уолстон (статки $35 млрд, приріст - $10,1 млрд), молодший син засновника цієї ж імперії супермаркетів Джим Уолтон (статки $35,5 млрд, приріст - $10 млрд), співзасновник і гендиректор Google Ларрі Пейдж (статки $ 30,5 млрд, приріст - $9,4 млрд) та засновник Microsoft Білл Гейтс (статки $ 74,1 млрд, приріст - $9,3 млрд)