Проректора одного зі столичних університетів підозрюють у привласнення солідної суми

303195 У Києві прокуратура №9 вручила проректорці одного з університетів підозру в привласненні понад 700 тис. грн коштів з міського бюджету, пише 112 Україна

У прокуратурі заявили, що зловмисниця незаконно внесла в документи завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей. У подальшому на підставі вказаних підроблених документів на рахунку університету з бюджету міста було безпідставно перераховано понад 700 тис. грн.

Читайте також: Громадському екологу, якого підозрюють у вимаганнях, суд обрав запобіжний захід

Головному бухгалтеру-проректорові повідомили про підозру в ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) і ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) КК України. Підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 320 тис грн. Крім того, на розгляді в суді знаходиться клопотання про відсторонення її від посади. Розслідування щодо інших посадових осіб університету та підрозділів КМДА за фактом привласнення зазначених засобів триває.