“Пропетляє і зараз”, – Піонтковський назвав загрози вступу Лукашенка у війну РФ проти України (Відео)

Лукашенко до останньої миті буде шукати спосіб не відправляти війська Білорусі на війну Росії проти України. Зараз він балансує між двома загрозами – з боку Кремля і з боку народу Білорусі.

Таку думку американський політолог Андрій Піонтковський висловив в ефірі телеканалу “Еспресо“.

“Я за Лукашенком, саме як він “петляє”, спостерігаю вже майже 30 років. Ще за часів Єльцина Лукашенко приїздив щороку до Москви, підписував черговий договір про “всеосяжне об’єднання”, привселюдно розбивав склянку з горілкою перед камерами, а потім їхав з 10–12 мільярдами доларів, проте ні на що не погоджувався. От мій прогноз, що він пропетляє і зараз. Відправити білоруські війська на українську територію – це надто ризиковано для нього. Також Лукашенко знає результати соціологічного опитування”, – сказав Піонтковський.

Політолог відзначив, що самопроголошений очільник Білорусі знає про слабкість своєї армії перед ЗСУ. Тому зараз Лукашенко балансує між двома загрозами - з боку Кремля і з боку народу Білорусі.

"У нього дві смертельні загрози. Або Путін його вб’є, коли він не нападе на Україну, або власні військові вб'ють чи українська ракета. Але Білорусь - це не ресурс для російської армії", - сказав Андрій Піонтковський.