Прокурорша “Няша” розповіла, що вперше гергіївську стрічку почепила на Антимайдані в Дніпропетровську

Фото - РИА Новости
Фото – РИА Новости

Нинішній “прокурор” анексованого Росією Криму Наталія Поклонська, знана за комічними відеороликами як “Няш-Мяш”, розповіла про свій шлях деградації від працівника Генпрокуратури України до “прокурора” вкраденого в нашої країни Криму.

В інтерв’ю російському телеканалу,я ке публікує інформагентство РИА Новости “Няша” заявила, що Євромайдан у столиці України, який потім переріс у Революцію Гідності, бачила на свої очі дуже добре. АВисновки сепаратистка у діші зробила своєрідні.

"У квартирі, де я жила у Києві, у мене під вікнами все це відбувалося, і я бачила, як божевільні люди гриміли в свої барабани, били щитами про землю, палили багаття. Тоді були нескінченні чергування в Генеральній прокуратурі України у зв'язку з Майданом, і в лютому у мене вийшло поїхати у відрядження до Дніпропетровська до батьків. Там був організований мітинг "Антимайдан", - розповіла Поклонська в суботньому ефірі програми "Нові російські сенсації" на НТВ, пише інформагентсттво.

Вона розповіла, що брала участь у мітингу і саме там отримала георгіївську стрічку і зрозуміла, що "вони думають, що точно так само, як і ти". Цю стрічку Поклонська взяла з собою в Київ.

"По приїзді до Києва нам представили нового в.о. прокурора Махніцького", - сказала Поклонська, додавши, що відразу вирішила, що працювати з ним не буде.

Потім разом із батьками вона перебралась у Крим, де одразу побігла допомагати Аксьонову.

Невдовзі окупаційна влада зробила "Няшу"-Поклонську "прокурорм" вкраденого в України Криму.