Прокуратура відкрила справу через оголошення Кернеса мером (Документ)

У рамках відкритого кримінального провадження Харківська обласна прокуратура перевірить законність “заочного” оголошення територіальною виборчою комісією міським головою Харкова Геннадія Кернеса на основі електронної заяви, поданої ним із німецької клініки.

Про відкриття відповідповідного кримінального провадження повідомила у Фейсбук депутат Харьківської міськради Аліна Мустафаєва, опублікувавши фото відповіді прокуратури на своє звернення.

Як ідеться в оприлюдненому документі, Харківська обласна прокуратура внесла звернення депутатки міськради від “Слуги народу” до Єдиного реєстру досудових рішень за ч. 1 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Розслідування у відкритому кримінальному провадженні доручено Харківському обласному управлінню поліції.

Нагадаємо, що Геннадія Кернеса, який набрав найбільше голосів на виборах мера Харкова 25 жовтня, міська ТВК 8 листопада 2020 року зареєструвала Харківським міським головою, оскільки він подав необхідну заяву в електронному вигляді.

Сам Кернес від серпня був на лікуванні в Німеччині, де і помер 17 грудня минулого року.