Прокуратура Тернопілля у 2014-му захистила інтереси понад 1000 засуджених громадян

P4240010-nЗахищають права засуджених громадян на пенсійне забезпечення, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 27 листопада.

Так, прокуратура Збаразького району вжила заходів реагування щодо виплати засудженій Збаразької виправної колонії №63 заборгованої пенсії з інвалідності.

Читайте також. Кременець: волинянин відповідатиме за те, що побив правоохоронців

Це зробили за зверненням засудженої, що було подано під час особистого прийому прокурором району у Збаразькій ВК №63.

Прокуратура провела перевірку додержання вимог законодавства про пенсійне забезпечення. Тоді й встановили, що заявниці як інваліду ІІІ групи управління ПФУ Жовтневого району м. Кривий Ріг Дніпропетровської області не виплатило своєчасно та в повному обсязі пенсію з інвалідності за поточний рік.

Читайте також. Бережани: за два роки підприємець заборгував понад 800 000 грн

За результатами вжитих заходів прокурорського реагування, право засудженої на пенсійне забезпечення поновили та виплачено заборговані їй кошти за період з квітня до вересня на загальну суму понад 6 тисяч гривень.

Довідково. Загалом у поточному році завдяки прокуратурі області поновили права понад 1000 засуджених громадян щодо адаптації їхнього статусу, відповідно до положень міжнародного законодавства, у тому числі з питань пенсійного забезпечення.

Софія Левицька