Прокуратура проводить обшук у Головному управлінні ДАІ Києва

прокуратура-знак відомстваСлідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження щодо керівників та співробітників столичної Державтоінспекції за фактами безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності активістів громадського руху «Автомайдан» та інших учасників мирних акцій протесту. Про це повідомляє прокуратура Києва.
Слідчі столичної прокуратури спільно з працівниками УВБ ГУМВС України в м. Києві проводять обшук у приміщенні Головного управління ДАІ в м. Києві (вул. Сім’ї Хохлових, 5).
«Наразі слідчі вилучають комп’ютери на яких складалися рапорти щодо активістів. Також ми шукаємо документи, які б засвідчували, що керівництво ДАІ змушувало підлеглих вчиняти незаконні дії, а саме складати підроблені протоколи відносно учасників протестних акцій», – зазначив начальник слідчого відділу столичної прокуратури Віталій Бровко.
Нагадаємо, нещодавно слідчим відділом прокуратури міста Києва направлено до суду 15 обвинувальних актів відносно працівників столичної Державтоінспекції, які протиправно притягували до адміністративної відповідальності водіїв-учасників «Автомайдану».

Правоохоронцям інкримінують вчинення злочинів передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення ) та ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.