Прокуратура і суд серйозно взялися за ДП “Кременецьке лісове господарство”

P4240010-nЗа корупцію притягнули до відповідальності директора лісництва на Тернопіллі, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Кременецький районний суд, погодившись із позицією прокуратури, визнав винним директора державного підприємства «Кременецьке лісове господарство» у вчиненні корупційного правопорушення за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також. У Кременці компенсації отримували ті, хто насправді був за кордоном

Фахівці встановили, що посадовець,  ігноруючи вимоги Закону «Про засади запобігання і протидії корупції»,  не повідомив вище керівництво  про наявний конфлікт інтересів під час укладення цивільно-правового договору.  Директор ДП «Кременецьке лісове господарство» уклав договір про виконання робіт, вартістю 190 тис. грн з приватною фірмою, співзасновником якої є його мати.

Рішенням апеляційного суду Тернопільської області від 24 жовтня 2014 р. постанову Кременецького  районного суду залишили в силі.

Додатково. Посадовець, притягнутий до адміністративної відповідальності, також є одним із підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом розкрадання понад 800 тис. грн державних коштів, що розслідується прокуратурою області.

Софія Левицька