Проїзд до всіх населених пунктів Тернопільщини забезпечений – рятувальники витягують машини зі снігу (Фото)

Про те, що утрудненого проїзду на Тернопільщині вже нема до жодного села, прозвітували сьогодні вранці рятувальники. Тернопільська область, нагадаємо, найбільше постраждала від снігопаду 13 листопада.

З посиланням на дані Укравтодору, в Держслужбі з надзвичайних ситуацій України заявили, що в в Україні внаслідок снігопаду станом на ранок 17 листопада утруднений проїзд лише до 1 села на Прикарпатті.

“За інформацією Державного агентства автомобільних доріг України проїзд на автодорогах країни забезпечено. Продовжуються роботи по розчищенню доріг на повну ширину проїзду. Станом на 7 год. 17 листопада залишається ускладнений проїзд до 1 населеного пункту Івано-Франківської області (с. Джурків Коломийського р-ну). Всього через непогоду було ускладнено проїзд до 196 населених пунктів у 4 областях.

З початку негоди підрозділами ДСНС було вивільнено із снігових заметів близько 3 тис. 188 автомобілів, у яких перебувало 8 тис. 634 особи. Важкою інженерною технікою ДСНС розчищено близько 889 км доріг.

До ліквідації наслідків складних погодних умов, відновлення нормальних умов життєдіяльності населення, 16 листопада було залучено 1 тис. 667 чол. та 897 од. тех. (від ДСНС – 133 чол. і 38 од. тех., від Укравтодору – 1 тис. 534 чол. і 859 од. тех.).

У всіх областях координацію заходів здійснюють регіональні штаби з ліквідації негативних наслідків складних погодних умов", - повідомили в ДСНС України.

Читайте також: На Тернопільщині полічили збитки від негоди. Цифра вражає

Додамо, що за даними Укравтодору станом на 14 годину 16 листопада на Тернопільщині проїзд був утруднений до 6 населених пунктів, однак до кінця вчорашньої доби ці місцеві дороги планували розчистити.

Усі дороги державного значення проїзні. Їх розширюють, прибираючи сніг і машини, що застрягли на обочині.

ф1ф2