Прогулянки московського екзархату в Почаївську лавру супроводжують “чорні чоловічки”

12Після того як представники Московського “патріархату” неодноразово пророкували, що в разі надання Томосу про автокефалію УППЦ в країні може спалахнути релігійна війна, не дивно, що на озброєнні кремлівських агентів з’явилися свої “зелені чоловічки”. Якщо бути точніше – чорні.

Про це повідомляє військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ІС.

Йдеться про “громадян” в чорних футболках з написом “Приготуйтеся до війни”, які супроводжують нині різного роду хресні прогулянки екзархату в Почаївську лавру.

Як каже Коваленко, ці вироби бавовняної промисловості роздавали в Кам’янець-Подільської дієцезії Московського екзархату і були надіті на представників приватної охорони, яка оберігає істинно віруючих від зазіхань «хунти».

І якщо чесно, це насторожує. Справа в тому, що подібного роду образ охорони нагадує справжнісінькі ПВК, широко використовувані ФСБ. Хоча, знову ж таки, чому дивуватися, якщо Московський патріархат, апріорі, є філією ФСБ. Методи ті ж, тільки з присмаком “опіуму для народу”.

— Пожвавлення “маршируючих” віруючих дивним чином збіглося з рандеву патріарха Кирила на Фанар. Рандеву, зрозуміло, присвячене всілякого протидії надання Томосу автокефалії УППЦ. А тому, не здивуюся, якщо в найближчі дні осередки МП по всій Україні включать режим постановочних провокацій, як це вже робилося неодноразово. Для такої справи і церкву якусь спалити не шкода і підстроїти побиття священика аж ніяк не проблема. А там і всі об’єкти Московського екзархату можуть дуже скоро обзавестися охороною в чорних футболках з написами, що закликають до війни, — каже Коваленко.