“Програму соціально-економічного розвитку Тернопілля на 2015 р.” обговорять із громадою

nПроект «Програми соціально-економічного розвитку Тернопілля на 2015 р.» потрібно ретельно та широко обговорити, адже Тернопільщині потрібна – якісна програма.

Такої думки – голова обласної ради Василь Хомінець, повідомляє сайт найвищого представницького органу краю.

Читайте також. Навесні на Тернопільщині проведуть українсько-аджарський форум

Відбулося розширене засідання робочої групи із розроблення проекту «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 р.» 5 січня. Участь у ньому взяли голова обласної ради, заступник голови обласної ради Олег Боберський, виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак, керівники депутатських фракцій і голови постійних комісій облради, керівники департаментів ОДА, науковці та підприємці.

Як зазначалося на засіданні, у 2015 році стратегічними завданнями, спрямованими на розвиток регіону, визначили: збереження позитивної динаміки у реальному секторі економіки за рахунок стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, нарощування внутрішнього споживання,  впровадження заходів із енергозбереження, підтримка та розвиток підприємництва, детінізація економіки та ринку праці тощо.

Читайте також. Тернопілля: завдання на 2015 рік — розвиток малого бізнесу та внутрішнього споживання

Голова облради закликав виконавчу гілку влади обговорити та врахувати запропоновані учасниками зустрічі пропозиції та якомога швидше подати проект програми в обласну раду, щоб його могли обговорити депутатські фракції.

Софія Левицька