Прогноз-2014 для усіх знаків Зодіаку – від астролога з Тернополя Івана Круп’яка

Кінь-nНовий рік за Східним Юпітеріанським сонячно-місячним календарем настане завтра, 31 січня.

Пропонуємо прогноз для всіх знаків Зодіаку від тернопільського астролога, астропсихолога, нумеролога Івана Круп’яка.

Читайте також:

2014 рік вимагатиме активності та чесності, – астролог з Тернополя

Астролог з Тернополя розповів, що чекати від року Синього Коня (Відео)

Прогноз-2014: Кінь любить активних, творчих, працьовитих (Відео)

Євромайдан розбудив козацький дух українців – астролог (Відео)

Одним – втілення мрій, іншим – випробування, – астролог з Тернополя про рік Коня

Саме рік Коня надасть кожному з нас шанс обрати свій шлях до самовдосконалення, реалізації талантів і давно запланованих цілей. Як пророкують зірки, у 2014 році людство зімкне свої ряди та об’єднає зусилля. Усі астрологи повідомляють, що для року Коня характерний старт, забіг і прагнення до фінішу. Мовляв, переможе та конячка, яка зможе правильно розрахувати свої сили. Тож наступні 12 місяців не треба роззиратися на всі боки, а йти цілеспрямовано вперед!

ОВЕН

В Овнів у 2014 році є шанс отримати щасливий квиточок. Найсприятливіший період – весна. Поповнюйте багаж знань – пригодиться в майбутньому. У любовній сфері все буде «ок». Кінь сприятиме рішенню Овнів створити сім’ю. Однак не варто піддаватися миттєвим поривам, краще зачекати: якщо почуття не охолонуть, то можна знову спробувати зблизитися з екс-коханими.

Гороскоп-2014 передбачає для Овна зміну сфери діяльності. Не упустіть вигідну пропозицію, яка може надійти на початку року або наприкінці літа. Безробітним Овнам радять влаштуватися на роботу до квітня. Адже в цей період існує велика вірогідність обійняти цікаву, перспективну посаду.

Із фінансами теж має бути непогано. Але варто бути особливо уважним у фінансових питаннях тим, хто має бізнес або є керівником. Пам’ятайте: Овен не повинен ставити на перше місце роботу, головне – здоров’я. Ймовірні загострення хронічних хвороб. Не заважить оздоровча дієта.

ТІЛЕЦЬ

Для Тельця рік Коня – період гармонії. Покровитель року – Кінь допоможе знаку Землі відсунути на задній план усе зайве, визначитися. Гороскоп-2014 Тільцю погнозує зміну життєвих пріоритетів. Можливо, відкриються невідомі раніше таланти або ж будь-які можливості, що змінять життя в цілому. Деякі Тельці знайдуть нову можливість для заробітків.

Фінансовий гороскоп-2014 Тельцям не рекомендує вступати в конфлікти. Ще до весни у багатьох представників цього знаку Зодіаку вийде примножити свої капітали. Сімейним Тельцям варто готуватися до перевірок з боку партнерів. Любовний гороскоп-2014 радить зав’язувати стосунки навесні. Але слід остерігатися романів з співробітниками. Це може викликати заздрість і пересуди.

Словом, у Тільця весь рік буде насичений активною діяльністю, а це може забрати багато сил. Щоб уникнути перевтоми, зірки рекомендують чергувати відпочинок і роботу.

БЛИЗНЮКИ

2014 рік для Близнюків буде неоднозначним. Деякі справи складатимуться несподівано добре, інші, навпаки, можуть розчарувати. Усі розбіжності та конфлікти Близнюкам варто вирішити на початку року. Не слід дозволяти вибивати себе зі звичної колії, бо повернутися назад буде непросто.

Найсуттєвіших змін у взаєминах можна очікувати на початку року Коня. Хтось розлучиться зі своїм обранцем, у когось стосунки стануть ще серйознішими. Одинокі Близнюки ймовірно зустрінуть «половинку» навесні. Проте аби цього досягнути, не втягуйтеся в швидкоплинні інтрижки.

У професійному плані Близнюки будуть енергійними, активними. Якщо зуміють продуктивно працювати впродовж року, то цей період стане досить благополучним і перспективним.

У фінансовому плані Кінь обіцяє хороший прибуток. Натомість здатний принести багато проблем зі здоров’ям. Зірки не радять переїдати, голодувати, істи «на ходу» і харчуватися фаст-фудом.

РАК

У Рака рік Коня буде емоційним і цікавим. Зірки рекомендують налаштуватися на позитив, адже від настрою, дуже багато залежить. Можливо, представники цього знаку захочуть змінити власні інтереси або друзів. Гороскоп-2014 рекомендує виключити ризик і не випробовувати долю, не радить і їхати в далекі країни.

Якщо Рак мав конфлікти з «половинкою» в 2013 р., то, швидше за все, вони продовжаться і в 2014-му. Варто шукати компроміс. Гороскоп-2014 Раку радить навчитися не тільки правильно і щиро говорити самому, а й слухати і розуміти інших. Раки-одинаки будуть мати чимало можливостей познайомитися з представниками протилежної статі, але перспективними взаємини будуть тільки тоді, коли цього захочуть самі Раки.

Найвдалішим періодом у професійному плані буде осінь. Цей рік сприятливий для зміни місця роботи, якщо це, звичайно, обдумане рішення, а не емоцій. Фінансовий гороскоп обіцяє Ракам отримання матеріальних винагород, премій. До речі, зірки не радять витрачати всі отримані гроші. Краще економити.

Гороскоп-2014 попереджає Рака про можливі проблеми зі здоров’ям, особливо взимку. Варто уникати переохолодження і зміцнювати імунітет.

ЛЕВ

Кінь прихильний до Левів, тому гороскоп-2014 для них – сприятливий. Так, Левам доведеться викладатися на 100%, але їхні старання – виправдані. Для представників цього знаку важливо, що б їх оточували перевірені люди, тому вони зроблять переоцінку своїх взаємин з оточуючими.

Левам не варто відкривати душу людині відразу, навіть якщо вона дуже сподобалася. Слід краще подивитися до потенційної «половинки». Натомість Лев у шлюбі може дійти думки, що його обранець – не та людина, з якою хочеться прожити все життя. Але поспішати розлучатися не слід.

Трудова діяльність у Лева складатиметься успішно. Є шанс реалізувати задумане. Деякі представники знаку отримають високу посаду як нагороду за чесну працю.

Фінансова сфера у Лева, згідно з астропрогнозом на 2014-й, – неоднозначна. Можливо, відбудеться конфлікт із роботодавцем або ділові партнери засумніваються в надійності Левів. Але все врешті налагодиться. Тим паче, гороскоп-2014 у Лева – оптимістичний у плані здоров’я. Щоправда, у тому разі, якщо ті даватимуть собі відпочинок.

ДІВА

Гороскоп-2014 Дівам обіцяє безконфліктний, спокійний рік. Рекомендується позитивно мислити і робити висновки. Ймовірно, налагодяться стосунки зі старими друзями.

У справах сердечних гороскоп-2014 Дівам обіцяє суттєве поліпшення. У житті людей, стихією яких є Земля, з’являться нові відчуття та емоції. Любовна сфера обіцяє бути багатою на сюрпризи. Є велика вірогідність зустріти «половинку». Сімейні відчують, що вони правильно обрали партнера.

У трудовій діяльності гороскоп-2014 Дівам рекомендує скоріше завершити проекти 2013 року, інакше їх можна затягнути ще на рік. Утім, чорні смуги все ж змінюються на білі.

Гороскоп-2014 для Діви досить сприятливий, незважаючи на проблеми. Зірки прогнозують стабільне матеріальне становище та збільшення доходів. До того ж, більшості Дів із грізними недугами стикатися не доведеться. Але профілактикою нехтувати не варто.

ТЕРЕЗИ

У рік Коня Терезам не варто лінуватися. Слід займатися самоосвітою. Отримані знання сприятимуть просуванню кар’єрними сходами. Влітку стануться зміни, які зроблять представників даного знаку впевненішими в собі.

Гороскоп-2014 Терезам підготував багато змін на любовному фронті. Дехто вирішить узаконити стосунки, інші, пебуваючи у шлюбі, захочуть поповнення сімейства. Це зробить «вітряних» людей відповідальнішими і щасливішими. Самотні Терези, можливо, зустрінуть споріднену душу, але це трапиться тільки з тими, хто вже морально готовий до доленосної зустрічі.

Деякі Терези змінять місце роботи, бо в рік Коня будуть з’являтися нові перспективи і можливості. Зірки сприятимуть тим, хто почне нову справу, буде працьовитимь і наполегливим. Однак Гороскоп на 2014 рік попереджає: можливі проблеми з фінансами. Тож варто обачно ставитися до витрат.

Терези, які захоплюються спортом, не зловживають алкоголем і шкідливою їжею навряд чи зазнають симптомів, що змусять звернутися до лікаря. Тому спорт, відпочинок і вітаміни повинні бути постійними супутниками Терезів.

СКОРПІОН

Скорпіону варто багато чого навчитися, відкрити для себе нові перспективи. Кінь не дозволить лінуватися. Будувати захмарні плани Скорпіону не слід. Усі задумки повинні бути реальними і виконувати їх потрібно поетапно.

Гороскоп-2014 Скорпіонам обіцяє нечуваний успіх у протилежної статі. Небесні світила радять звертати увагу на тих, хто демонструє симпатію. Сімейним Скорпіонам гороскоп-2014 пророкує загрозу у взаєминах. Аби цього уникнути, варто бути більш тактовними. Можуть бути конфлікти і зі співробітниками. Тож слід стримувати войовничість, спокійно ставиться до критики.

Про фінансове становище Скорпіонам можна не хвилюватися, гроші будуть. Є шанс помандрувати за кордон або купити нерухомість. Проте здоров’я Скорпіона може підвести ранньою весною, коли велика ймовірність розвитку застудного захворювання. Краще відразу звернутися до фахівців.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцю зірки радять більше спілкуватися і заводити корисні знайомства. Саме наявність зв’язків допоможе виходити із проблемних ситуацій. Рекомендується розвивати індивідуальні здібності. Це налаштує на позитив.

Самотні Стрільці нарешті знайдуть своє щастя. Станеться це, швидше за все, навесні. Тож рік Коня буде вельми яскравим та емоційним. Але кар’єра не повинна постраждати. Бо від цього залежить добробут сім’ї. Начальство неодмінно помітить працьовитість і перспективність Стрільця. Проте йому варто заощаджувати фінанси.

Гороскоп-2014 Стрільцю обіцяє хороше здоров’я. Однак їм потрібно більше відпочивати, не нервувати, гуляти на чистому повітрі.

КОЗЕРІГ

Гороскоп-2014 Козерогу приготував безліч зустрічей. Рекомендується вести соціальний спосіб життя, частіше проводити час у дружній обстановці. Загалом рік обіцяє стати вельми успішним.

Представники знаку будуть іскритися позитивною енергетикою і чарівністю. Це притягне безліч охочих завести інтрижку із даним знаком Землі. Підвищену увагу відчуватимуть і сімейні Козероги. Тож можна «нарватися» на ревнощі. Пам’ятайте, сім’я – дорожча за розваги.

Гороскоп-2014 Козерогу обіцяє розкриття нових талантів, які допоможуть досягнути якісних зрушень у трудовій сфері. Щоб уникнути конфліктів, варто зберігати спокій, ставиться лояльно до висловлювань колег, не провокувати скандали. Відтак дохід буде непоганим, особливо навесні. Однак і витрати теж зростуть, тому грамотно плануйте фінанси. А правильний розпорядок дня допоможе Козерогу уникнути проблем зі здоров’ям.

ВОДОЛІЙ

На початку року існує велика ймовірність того, що Водолії чинитимуть несправедливо. Це призведе до багатьох проблем, які неодмінно доведеться вирішувати.

Гороскоп-2014 Водолію не обіцяє нічого незвичайного на любовному фронті. Деякі самотні Водолії зустрінуть цікавих представників протилежної статі, але значущими вони, найімовірніше, не стануть. Сімейному Водолію любовний гороскоп-2014 радить стати більш непередбачуваним. Наприклад, можна здійснити вчинок, який приємно здивує партнера.

Для роботи рік Коня – сприятливий період. Водолію можна навіть задумувати нові проекти. Натомість у фінансовій сфері гороскоп рекомендує людям цього знаку бути уважнішими. Слід остерігатися шахраїв. Не бажано робити серйозні покупки, брати участь в сумнівних заходах.

Зі здоров’ям у Водолія буде все гаразд. Головне – не можна займатися самолікуванням чи ігнорувати захворювання.

РИБИ

Рибам не слід будувати плани наперед. Реалізувати задумане можуть завадити чимало обставин. Краще – діяти за ситуацією, довіряти інтуїції. Тим паче, вона буде добре «працювати».

У любовних справах Риби будуть цілеспрямованими. Така поведінка, безумовно, сподобається їхнім обранцям. Одруженим Рибам гороскоп-2014 радить відстоювати свої позиції і не змінювати рішень.

У трудовій сфері Рибам слід бути обережнішими, не брати участь у проектах, які викликають сумніви. Деякі ситуації, які спочатку здаються вигідними, можуть змінитися не на користь Риб.

Гороскоп-2014 Рибам обіцяє хороші перспективи щодо матеріального становища. У фінансовій сфері їх чекає багато приємних сюрпризів. Зарплату виплатять вчасно, можливі винагороди. Риби отримають нове джерело додаткового доходу.

Вберегтися від захворювань Рибам допоможуть запобіжні заходи: гігієна, одяг за погодою, вітаміни.