Профільний комітет ВР знайшов відповідь на дії ПАРЄ і поставив вимоги до Росії (Відео)

Фотоколаж - "Обозреватель"
Фотоколаж – “Обозреватель”

Українська делегація знову повернеться до роботи в Парламентській асамблеї Ради Європи, після того, як Венеційська комісія дасть свої висновки дощо легітимності делегатів Росії у ПАРЄ, обраних депутами Держдуми РФ в тмоу числі й виборцями анексованого Криму, а доти свою присутність у ПАРЄ Україна призупиняє.

Такі рішення рекомендує прийняти Верховній раді України профільний комітет ВР, засідання якого відбулося 1 липня.

Крім того, до Росії Верховна рада має поставити вимоги: виконати всі 7 резолюцій ПАРЄ, що стосуються РФ. Зокрема, йдеться про звільнення Росією всіх українських політв’язнів, у тмоу числі 24-х українських моряків. Також комітет рекомендує Верховній Раді відкликати спостерігачів від Ради Європи, які мали б бути на парламентських виборах в Україні 21 липня.

Читайте також: Повернення Росії у Раду Європи: з’ясувались нові обставини (Відео)

“Головне, не допускали подібних ляпасів нашій державі”, – сказав про рішення, Які має прийняти Україна щодо відповіді ПАРЄ на повернення Росії в Раду Європи посол України в РАді Європи Дмитро Кулеба.

Читайте також: «Зважено і цинічно», — посол України у Раді Європи сказав, як Україна має відповісти на повернення ПАРЄ членства РФ (Відео)

Всі подробиці пр овідповідь ПАРЄ і Раді Європи, яку готує Україна,  – у сюжеті 5 каналу