Проекти коаліційної угоди “Блоком Порошенка” і “Народного фронту” співпадають лише на 70% – експерт

2 Проекти коаліційної угоди БПП і “Народного фронту” на 70% ідентичні. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив кандидат у народні депутати від “Блоку Порошенко”, екс-голова КВУ Олександр Черненко.

“У створенні коаліції мені здається найменш головним то, це персоналії, кото який займе пост, хто отримає портфель. Головним будуть критерії, яким буде відповідати той чи інший міністр, головним буде взаємна відповідальність учасників коаліції за просування реформ, які так само, сподіваюся, будуть передбачені коаліційною угодою, принципи, цінності, реальні кроки – це перше, що має бути у коаліції, наступне – це критерії. І тільки потім, вже навіть не в коаліційній угоді, які персоналії які отримають портфелі”, – заявив кандидат в депутати.

"Якщо подивитися і проект коаліційної угоди, запропонованої БПП і проект коаліційної угоди, запропонований "НФ" і те, що декларують "Батьківщина", "Самопоміч", хоч вони і не оформили це у вигляді угоди, але деякі свої бачення заявили, воно на 70% ідентично, є деталі, власне, для того, робоча група збирається, щоб ці деталі, за якими є різні бачення, привести до спільного знаменника", - зазначив Черненко.

Нагадаємо, вчора БПП оприлюднив текст коаліційної угоди. Документ складається з 48 сторінок. У ньому підписантам пропонується зобов'язатися провести 13 реформ, серед них - оновлення влади і антикорупційна реформа; судова реформа; децентралізація та реформа державного управління; реформа правоохоронної системи і так далі.

Пізніше на прес-конференції лідер "Народного фронту" і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що "Народний фронт" пропонує свій варіант угоди. "Самопоміч", в свою чергу, зробила вчора заяву, в якій заявила, що текст коаліційної угоди має бути продуктом всіх фракцій-учасниць.

"Самопоміч", в свою чергу, зробила вчора заяву, в якій заявила, що текст коаліційної угоди має бути продуктом всіх фракцій-учасниць.