Проекту “Стіна” потрібно покласти край – Семенченко

Стіна-варять сіткуПолітик вважає, що немає сенсу будувати стіну на кордоні з Росією, оскільки її все одно зруйнують.

Проект “Стіна” не має сенсу і його потрібно припинити, а виділені гроші витратити на допомогу вимушеним переселенцям. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат України Семен Семенченко.

Там “Стіну” не можна зробити, тому що вона може бути зруйнована будь-яким ударом артилерії. В Ізраїлі є системи, по-моєму, називається “Залізний купол”, що дозволяють навіть збивати мінометні міни, там же ХАМАС”, – розповів він.

При цьому політик зазначив, що в Україні побудовану стіну буде дуже просто зруйнувати.

Читайте також: Солдатам видають бронежилети, які не тримають куль (Відео)

“У нашому випадку там є колишні “Катюші”, “Гради”, є міномети. У Росії є авіація, артилерія, танки. Який сенс там ставити цю “Стіну”, якщо її можна розбити будь-яким танком? Я вважаю, що цим проектом треба покласти край, а ці гроші краще спрямувати на допомогу вимушеним переселенцям, на підвищення обороноздатності нашої країни”, – уточнив він.

Депутат також зазначив, що на кордоні України з Росією не вистачає прикордонників і багато місць, які взагалі не охороняються.

"Тим більше я був на кордоні, я пройшовся в Біловодському районі Луганської області... Я бачив там безліч дірок, мінімальна кількість прикордонників на квадратний кілометр. Яка "Стіна"?" - резюмував Семенченко.