Проект державного кошторису на 2015 рік Яценюк обіцяє подати парламентарям вчасно

Яценюк у крісля голови урядуЗакон про державний бюджет України буде внесений Кабміном на розгляд парламенту до 15 вересня. Про це на розширеному засіданні Кабінету міністрів повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

За словам прем’єра, паралельно із проектом бюджету на на наступний рік будуть внесені закони щодо регулювання бюджетної та податкової сфер.

“З приводу підготовки пакету бюджетної реформи та внесення змін до податкового та бюджетного законодавств, як передбачено Конституцією, уряд внесе до 15 числа і закон України про Державний бюджет, де чітко визначені мільярдні витрати на оборону, і додаткові закони, які концептуально змінюють бюджетну і податкову політику України”, – сказав він.

Нагадаємо, доходи зведеного бюджету України за січень-липень 2014 року збільшилися на 3,4% - до 255,7 млрд грн відповідно до аналогічонго періоду 2013 року.

Як раніше повідомлялося, Верховна Рада повернула Рахунковій палаті контроль за надходженням коштів до Державного бюджету.