Продовження скандалу на Тернопільщині: чому чиновники не заплатили за весільне відео

Фото зі сторінки оператора/ Фейсбук
Фото зі сторінки оператора/ Фейсбук

Житель Борщівського району не лише вирішив розлучитись на третій день після весілля, відмовився оплачувати послуги відеооператора, а ще й перешкоджав законній професійній діяльності журналістів.

Принаймні так звучить стаття, з якою проти чоловіка, який є ще й службовою особою, бо працює в райдержадміністрації, відкрили кримінальне провадження. Про конфлікт поліцейським повідомив оператор телекомпанії 1+1 25 листопада о 13:21.
Він розповів, що двоє осіб виривали мікрофон з рук журналіста, ймовірно пошкодили камеру а журналіста зачинили у службовому кабінеті. Коли за 6 хвилин на місце події прибув найближчий наряд групи реагування патрульної поліції, конфлікт вже був вичерпаний. Як стало відомо, «перешкоджали» діяльності знімальної групи працівниця РДА та її син.
Журналіст з оператором виконували редакційне завдання і готували до ефіру матеріал “Про неоплату послуг відеозйомки весілля”. За їхніми словами, вони зайшли до кабінету начальника одного з відділів райдержадміністрації. Після запитання про неоплату послуг, молодик виштовхав за межі кабінету оператора, а журналіста закрив всередині.
Тілесних ушкоджень знімальна група не отримала. Пошкодженим виявився лише відеофайл запису самого конфлікту. Сама ж чиновниця звинувачує знімальну групу у тому, що вони увірвалися в кабінет і, не представившись, одразу почали ставити запитання. Жінка каже, що показала журналісту квитанцію на суму 2800 гривень за виконану роботу, а зйомку заборонила. Деталі конфлікту правоохоронці з’ясовують.