На пробоїни від свого обстрілу РФ поставила діряві “латки”: нові кадри з повернутих Росією кораблів ВМС України (Відео)

Пробоїна в Бердянську, від пострілу 30-мм гармати російських окупантів 25 листопада 2018 року при захоплення українського судна
Пробоїна в “Бердянську” від пострілу 30-мм гармати російських окупантів 25 листопада 2018 року при захопленні українського судна Росією в Керченській протоці.

На трьох кораблях ВМС України, які після року полону віддала Росія, зараз ідуть слідчі дії – українські фахівці прискіпливо вивчають технічний стан “Яни Капу”, “Бердянська” і “Нікополя”.

Як повідомляє ТСН, журналістів якого вперше пропустили на борт повернутих кораблів, катер “Бердянськ” має вкрай важкі ушкодження. Їх при захопленні 25 листопада 2018 року в Керченській протоці завдали артилерійським обстрілом російські окупанти.

Читайте також: «Чави справа!»: як корабель ФСБ РФ таранить українське судно в Керченській протоці (Відео)

На дві пробоїни в корпусі “Бердянська” на ватерлінії російські окупанти поставили дві недолугі “латки”, але якість російських газозварювальних робіт така погана, що ці “латки” протікають.

Читайте також: Опубліковані перші кадри зсередини трьох кораблів, які РФ повернула Україні (Фото)

20 листопада воду з “Бердянська” українським морякам довелося відпомпувати.

Читайте також: Стало відомо, що саме вкрали російські окупанти з трьох захоплених українських кораблів (Документ)

Звільнені з російського полону українські моряки, які побували на своїх суднах, кажуть, що від побаченого в них сльози на очі навертаються: РФ розграбувала три українські військові кораблі радикально.

Читайте також: Росія опублікувала кадри, як передавала Україні 3 кораблі ВМС України начебто «з унітазами» (Відео)

Більше подробиць про російські ушкодження, які на борту “Бердянська”, “Нікополя” і “Яни Капу” видно неозброєним оком – в ексклюзивному сюжеті ТСН з борту “Бердянська”.