Пробоїна в корпусі і затоплені відсіки: як рятують унікальний корабель ВМС України (Відео)

“Балта” – єдине судно розмагнічування ВМС України. Фото – ФБ генерала ЗСУ Забродського

Єдиний у своєму роді корабель ВМС України “Балта” зазнав ушкоджень у Чорному морі біля острова Зміїний більше доби тому. Наразі відомо, що в корпусі судна є пробоїна, через яку вода затопила два відсіки корабля.

Як повідомили сьогодні вранці у ВМС України, до “Балти”, що стала на якір через НП, вже дістались рятувальні судна і частину екіпажу вже забрали з ушкодженого корабля.

“Станом на 08.30 14.10.2021 особовий склад, який не задіяно у заходах з боротьби за живучість, було доставлено у пункт постійної дислокації. Військовослужбовці почувають себе добре”, – повідомили у ВМС України.

Самій же "Балті" не дають потонути зараз фахівці аварійно-рятувального загону ВМС України. Ушкоджене судно за допомогою буксира вже доправлять до Одеси.

За штатним розписом загальна чисельність екіпажу судна складає 45 осіб. За даними ВМС України, ніхто з екіпажу не постраждав.

Як повідомляє ТСН, точна причина отримання українським військовим судном ушкоджень наразі невідома. Відомо, що в Чорному морі було значне погіршення погоди - хвилі підіймались на висоту двох метрів.

Відомо, що "Балта"нещодавно була на ремонті, її технічний перед виходом на завдання в Чорне море був добрий.

Більше подробиць - у відео ТСН