Проблема будинку на Крушельницької – мешканці просять сприяння нардепа (Фото, Відео)

P6060001-nВтрутитися у ситуацію та допомогти постраждалим з будинку на вул. Крушельницької люди просили народного депутата. У сприянні міськради люди вже розчарувалися.

Читайте також. Аварійний дім на Крушельницької стоїть – люди торгуються за кращі умови угоди (Відео)

Нагадаємо, на вулиці Крушельницької, 53 обвалився аварійний житловий будинок. Трапилось це ще 27 травня. У Тернопільській міській раді спочатку обіцяли демонтувати дім того ж дня, як тільки люди заберуть свої речі. Згодом процес затягнувся, тож у мерії вже ухвалювали рішення про примусовий демонтаж. Проте – справа з місця не зрушилася…

Жодних робіт з демонтажу аварійного приміщення не проводили навіть 10 червня, як видно із фото і відео нашого кореспондента. Аварійний будинок так і обгороджений дерев’яною огорожею, біля нього - жодної спеціальної техніки.

Читайте також. Постраждалим забудовник через рік дасть житло в обмін на землю, кажуть у мерії (Відео)

У напівзруйнованому будинку досі є деякі речі його колишніх мешканців. Точно забрали люди диван, м’які крісла та столик із комп’ютером, а також кухонне приладдя. Втім, у розломі видно, що чимало пожитків – досі у кімнатах. Допомоги люди вже вирішили просити не в мерії, а в народного депутата України Олексія Кайди. Він 10 червня проводив прес-конференцію в Українському домі «Перемога».

Наразі свободівець пообіцяв поговорити особисто із мером Сергієм Надалом. Принаймні нардеп сподівався так пришвидшити вирішення питання із сім’ями, які досі не отримали нового житла або гарантій на його одержання. Натякнув пан Кайда, що провина за те, що сталося, лежить все ж на міських чиновниках.