Пробіжки по мінному полю – у керівництва терористичної “ДНР” нові методи “впливу”

Командир банди "Оплот" Олександр Ходаковський
Командир банди “Оплот” Олександр Ходаковський

Командир банди “Оплот” Олександр Ходаковський, який ще є й так званим “секретарем Ради безпеки і оборони ДНР”, примусив бігати по мінному полю директора Льодового палацу окупованого Донецька.

Про такі методи “впливу” на неугодних повідомив з обуренням російський “консультант ДНР” Роман Манекін. При цьому він зауважив, що причиною такого вчинку може бути виступ директора “Алмаза” проти екс-регіонала Бориса Колеснікова.
За словами російського “консультанта”, цей інцидент дійшов до “глави ДНР”.
“16.11.15 близько 13:00 голова Ради безпеки і оборони ДНР Олександр Ходаковський прибув зі свитою в льодовий палац “Алмаз”, що на Заперевальній, “упакував” директора, відвіз на Піски і змусив бігати по мінному полю. Потім привіз назад з легкими тілесними. Свідків купа. Вже доповіли Главі, пообіцяв розібратися. Сьогодні цей інцидент буде обговорюватися на комісії НС з держбезпеки і обороні. Найцікавіше – це привід. Донька Ходака нібито займається в “Алмазі” і її не влаштував розклад занять. Директор відмовився змінити розклад… Ну а на ділі (можлива реальна причина – Р. М.) директор льодового палацу по ТБ “Оплот” різко виступив проти повернення Бориса Колеснікова зі своїм хокеєм”, – написав Манекін.

ф1