Про затримання сепаратиста Малиша бійцями батальйону “Айдар” знали і МВС, і СБУ – комбат “Айдару”

загруженноеПро затримання Малиша бійцями батальйону “Айдар” знали і МВС, і СБУ. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук. “Було затримання, а не викрадення Малиша.

Про це через 15 хвилин після затримання дізналися заступник начальника МВС у Луганській області та начальник СБУ в Луганській області. Вони дізналися, що він знаходиться в моєму підрозділі, ведеться первинний допит. Після цього він повинен був бути переданий до СБУ. Про це знали і МВС, і СБУ”, – сказав він.

"Ситуація така, що моїх бійців відпустили під заставу, але, на мою думку і на думку адвокатів, це було зроблено непрофесійно. Тут явно багато порушень законодавства. Ми будемо це оскаржувати в суді", - додав Мельничук.

За його словами, волонтери та спонсори пообіцяли, що заставу за бійців "Айдара" буде внесено вчасно. Подібні новини: Суд відпустив затриманих у Києві "айдарівців" під заставу.

Раніше повідомлялося, що добровольця батальйону "Айдар" разом з кількома іншими бійцями батальйону вчора вночі в Києві затримала міліція, висунувши обвинувачення під час транспортування заарештованих високопоставлених представників "ЛНР". Зокрема, бійці везли якогось пана Павла Малиша, який був затриманий в зоні АТО.

Його дружина заявила в міліцію про викрадення, після чого в Києві бійців "Айдара" і самого Малиша затримали.

Додамо, що вчора біля будівлі МВС проходив пікет з вимогою негайного звільнення представників "Айдара". До мітингувальників вийшов Геращенко.

Крім того, серед пікетників перебував командир розвідки батальйону, який заявив, що його не допустили до затриманих, він також побоюється, що з бійцями можуть проводити незаконні дії.

Пізніше суд відпустив бійців "Айдара" під заставу в 24 тис. гривень.