Про вакансії тернопільським безробітним повідомлятимуть СМС-повідомленнями

смсУ центрах зайнятості України, у тому числі – тернопільському, запровадили новий мобільний сервіс «Пошук роботи».

Усе – з метою надання безробітним більш якісної інформаційної підтримки, активізації їхніх зусиль щодо пошуку роботи та повернення до продуктивної зайнятості, пришвидшення термінів працевлаштування та укомплектування вакансій.

Читайте також. Шумськ: чоловік, який торік був безробітним, тепер дає роботу іншим

Новація передбачає надання безробітним шість видів SMS-повідомлень. Зокрема, відтепер клієнти центрів зайнятості за їхньою згодою у вигляді повідомлень на мобільні телефони оперативно отримуватимуть інформацію про:

– нові вакансії, які щойно надійшли до бази даних державної служби зайнятості (з урахуванням досвіду роботи, кваліфікації, освіти особи, її побажань щодо режиму та характеру трудової діяльності);

– можливість участі у громадських або тимчасових роботах;

– формування групи для професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації;

– дату проведення семінарів, ярмарків, міні-ярмарків вакансій, зустрічей з роботодавцями, інших заходів, націлених на працевлаштування;

– факт перерахування до банківських установ суми матеріального забезпечення;

– заплановану дату відвідування центру зайнятості.

Читайте також. Підволочиськ: безробітні шукають себе у бізнесі, здебільшого — у торгівлі

Особисті консультанти ЦЗ будуть проводити опитування безробітних щодо їхньої згоди на отримання меседжів служби зайнятості. Також відслідковуватиметься результативність наданих інформаційних послуг.

– Зокрема, безробітним пропонується у разі їхнього працевлаштування надсилати зворотне SMS-повідомлення з цифрою 3 на номер 730, – пояснюють у службі зайнятості. – Вони також матимуть змогу висловлювати свої побажання щодо вдосконалення мобільного сервісу. Додатково вивчатиметься думка працедавців щодо дієвості застосування нового способу доведення до безробітних відомостей про вільні робочі місця та вакантні посади.

Читайте також. Тернопілля: за тиждень виявили 63 «нелегали» — ці люди отримували зарплати «у конвертах»

Запроваджений новий мобільний сервіс «Пошук роботи» допоможе безробітним швидше знайти місце праці, сприятиме оперативному формуванню груп на навчання, розширить коло учасників тимчасових робіт, дозволить у стислі терміни забезпечити роботодавців потрібним персоналом, а також підвищить рівень поінформованості безробітних про перерахування допомоги по безробіттю, нагадає їм про дату та час відвідування центру зайнятості.

Софія Левицька