Про школярів дбають тернопільські міліціонери, особливо ретельно – до 5 квітня

канікулиПрофілактичні заходи під назвою «Канікули» розпочалися від 20 березня на Тернопільщині, як і по всій Україні.

Їхня основна мета – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних і кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність. Операція триватиме до 5 квітня, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Тернопільський район: власника голуб’ятника обстріляли з невідомої зброї

Правоохоронці спільно зі службами у справах дітей міськрайдержадміністрацій, органів освіти, науки та громадськості виявлятимуть дітей, що залишилися без нагляду дорослих. Перевірятимуть дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Особи, які продають дітям алкоголь або тютюнові вироби, притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час весняних канікул правоохоронці також будуть перевіряти заклади, які надають послуги у сфері розваг і заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування в них дітей в нічний час.

Читайте також. Міліція пропонує громаді разом боротися із гральним бізнесом (Відео)

Значну увагу приділятимуть і профілактичній роботі серед неповнолітніх. Також будуть займатися організацією цікавого та корисного дозвілля для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і дітей-переселенців.

– І ви, шановні батьки, не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки під час канікул. Це допоможе уникнути неприємностей та убезпечить вашу дитину від необдуманих вчинків, нагадують у міліції.

Софія Левицька