Про шкоду підпалів сухої трави та сміття тернополянам уже розповідають і священики

ternop_novomuch 2Великопосну екологічну ініціативу представили на парафії Новомучеників українського народу у Тернополі.

Старшокласникам і вчителям у школі, а також парафіянам – у церкві референт Екобюро УГКЦ у Тернопільській архієпархії отець Василь Шафран розповів, чому Церква цікавиться сьогодні питанням екології. Про це повідомили в Інформаційній службі Бюро УГКЦ з питань екології.

Читайте також. На Тернопіллі закривають кримінальні справи щодо браконьєрів, але тиснуть на активістів (Відео)

Святий отець закликав усіх християн любити і шанувати Богом створений світ.

- Щоб не стати через кілька десятиліть біженцями на своїй землі, ми повинні припинити існуючий процес руйнування Божих дарів. Замислившись у час посту над своїм покликанням у світі, християни повинні відкинути дух споживацтва та вседозволеності. Ми всі разом сьогодні повинні перестати засмічувати наше повітря, воду і землю. Без цих рішучих дій українці знищать і природу, і самих себе. Наші діти і внуки не матимуть біологічно придатної території для життя. Через наше нерозуміння законів Творця, ця земля не зможе більше нас утримувати і ми станемо біженцями, - наголосив отець Василь.

Читайте також. Тернопілля: про необхідність порятунку екології із дітьми говорили священики

У храмі помолилися екологічну Хресну дорогу за охорону України від екологічного лиха та за збереження усього Божого створіння, щоб Господь через наше покаяння дав нам ласку краще пізнати і любити Його через цей чудовий Ним створений світ.

Усім присутнім роздали на згадку буклети-путівники «Великий піст – подорож до Воскресіння в гармонії з усім створінням», календарики та флаєри про шкоду підпалів сухого листя, сміття та цвинтарної пластикової атрибутики. Учнів у школі запрошували заходити на Інтернет-сторінку Екобюро та долучатися до конкурсу на кращий малюнок, вірш чи роздум на екологічну тематику, який проводять кожного року у вересні.

Софія Левицька