“Дніпро” вчинив достойний опір “Севільї”, але не зміг здобути єврокубок (Відео)

Дніпро - ко з малимУ  Варшаві відбувся фінальний матч Ліги Європи, в якому “Дніпро” програв іспанській “Севільї” з рахунком 2:3.

Дніпропетровці вдало розпочали гру і відкрили рахунок вже на 7-й хвилині – після прострілу справа Матеуса м’яч головою у ворота переправив Нікола Калініч.

Але “Севілья” швидко перехопила ініціативу і своїм постійним тиском змусила команду Мирона Маркевича помилятися. На 28-й хвилині іспанцям вдалося зрівняти рахунок – після розіграшу кутового відзначився Гжегош Крихов’як. А ще через три хвилини “Севілья” вже була попереду – Карлос Бакка реалізував вихід один на один, організований Хосе Рейєсом.

“Дніпру” вдалося відігратися перед самою перервою – чудовим ударом зі штрафного м’яч у сітку відправив Руслан Ротань, повідомляє Апостроф.

Дніпропетровці непогано почали другий тайм і провели кілька хороших атак. Але “Севілья” знову заволоділа перевагою і забила вирішальний гол – після помилки захисника “Дніпра” Лео Матоса Карлос Бакка реалізував ще один вихід один на один.

Таким чином, “Севілья” стала переможцем Ліги Європи.