Про День рідної мови на Тернопіллі не забули (Відео)

ukr_movaДень рідної мови в усьому світі відзначали 21 лютого. Попри тривожні новини із Києва та неспокійну обстановку у Тернополі, свято відбулося і у нас.

Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Загиблих на Майдані пом’янули у Духовному центрі Зарваниці, що на Тернопіллі (Відео)

“Звучи, рідна мово, на рідній землі!” – захід з такою назвою організували в єдиному в Україні навчальному закладі для дівчат – колегіумі-інтернаті “Знамення”. Він діє в Марійському духовному центрі, що у Зарваниці на Теребовлянщині.

“Спочатку було слово” – йдеться в Святому письмі. Для кожного воно справді завжди спочатку. Немає народу байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на якій народився й живе. Немає в жодній мові й нерідних слів: батьківська хата, материнська мова, рідна земля – словосполучення, що несуть у собі надзвичайний заряд. Про це казали вихованки колегіуму-інтернату “Знамення”.

Читайте також. Тернополян просять прийти зі свічками до пам’ятника С.Бандері (ВІдео)

У цьому навчальному закладі особливо шанують українські звичаї. Тут дівчат виховують у християнських національних традиціях, у пошані до рідної мови.

Довідково. Усіх дівчат, які бажають закінчити свій шкільний шлях у Зарваниці, які бажають досконало вивчити українську мову, поглибити знання з іноземної мови, хочуть мати можливість відвідувати школи-пертнери в Польщі, Словаччині, Відні, запрошують на День відкритих дверей. Він відбудеться у колегіумі 5 квітня. Початок – о 10 годині, повідомила директор обласного комунального закладу Тернопільської обласної ради “Колегіум-інтернат “Знамення” в Зарваниці Анна Зварич.