Президентка Молдови закликала громадян вийти на протест після резонансних рішень парламенту

фото: tv8

Протестна акція має відбутися у неділю, 6 грудня, інформує tv8.

Про намір її провести Мая Санду заявила на сьогоднішньому брифінгу.

“Те, що відбулося сьогодні, є ще одним доказом того, що в парламенті зібралася група злочинців, яка не поважає конституцію, закони і своїх громадян. Коли парламент стає проти людей, цей парламент потрібно розпустити. У неділю виходимо всі на площу Великих національних зборів, щоб сказати, що думає народ”, – заявила Санду на брифінгу.

Вона зазначила, що депутати ПСРМ і партії “Шор” всього “за декілька хвилин ухвалили важливі законопроєкти, включаючи проєкт про державний бюджет”.

“Проєкти, які містять в собі схему на схемі, які ляжуть на плечі громадян. Ігор Додон і соціалісти не зробили жодних висновків з останніх виборів”, – сказала Санду.

Вона додала, що у вона звернеться до Конституційного суду з вимогою анулювати прийняті закони. Партія “Платформа Гідність і правда” (DA) також заявила, що звернеться до Конституційного суду з вимогою скасувати результати голосування, оскільки воно відбулося без дотримання належних процедур.

На засіданні 3 грудня депутати від ПСРМ, партії “Шор” і Pentru Moldova схвалили кілька законопроєктів, проти яких виступала опозиція.