Президент Зеленський зустрівся з представниками МВФ: про що домовились (Відео)

Зустріч Володимира Зеленського з представниками МВФ. Фото - сайт Президента України
Зустріч Володимира Зеленського з представниками МВФ. Фото – сайт Президента України

Україна і МВФ і далі спіпрацюватимуть – такий головний результат зустрічі нового Президента України та представників МВФ, що відбулась 28 травня.

Як повідомляє сайт Глави держави, програма співпраці Stand-by і далі чинна, а Україна підтвердила готовність обслугогувати свій зовнішній борг.

У ході зустрічі Володимир Зеленський пояснив представникам МВФ, що розсустив ВР достроково в тому числі з міркувань поглиблення співпраці з МВФ, оскільки інакше на утворення нового Уряду після парламентських виборів довелося б чекати до грудня.

“Без необхідних змін у нас тоді були б проблеми з Міжнародним валютним фондом”, – сказав Зеленський, підкресливши, що Україна залишаєтсья надійним партнером МВФ і очікує на виділення наступного траншу.

Читайте також: Коломойський радить Україні оголосити дефолт — у Зеленського зреагували на пропозицію (Відео)

Своєю чергою представники місії МВФ заепвнили на зустрічі, що після українських парламентських виборів і створення нового Уряду знову приїдуть в Україну, щоб обговорити подальшу співпрацю більш предметно.

“Ми не бачимо перепон для співпраці”, – підкреслив керівник місії МВФ в Україні Рон ван Роден.

Всі подробиці про те, навіщо Україні потрібна співпраця з МВФ та якого курсу долара і гривні найближчим часом чекати українцям – у сюжеті Факти ICTV