Президент України зреагував на заяви світових лідерів про повернення Росії до “Великої вісімки”

ф1Повернення Росії до “Великої вісімки” можливе лише після того, як РФ поверне Україні анексований Крим, а російські війська вийдуть із окупованої РФ частини Донбасу.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Президент України, зреагувавши на заяви світових лідерів про можливість повернення РФ до G8.

Читайте також: «Є речі, які можна обговорювати», — Путін про Донбас після зустрічі з Макроном (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Президент Франції під час зустрічі із Президентом Росії 19 серпня нагадав Путіну, що умовою попернення РФ у G8 є повне виконання Росією Мінських угод і рішень “нормандської четвірки”. Путін на це зреагував своєрідно, зазначивши, що Росію і так приймають у G20, тому повернення у G7, щоб стати членом “Великої вісімки”, для РФ не є пріоритетом.

Натомість Президент США заявив, що хотів би бачити Росію на саміті G8 наступного року.

Зі свого боку Німеччина і Великобританія гостро зреагувала на таку заяву Трампа, підкресливши, що допоки Росія не виправить наслідків своєї агресії, вчиненої щодо України у 2014 році, про повернення РФ у G8 годі й говорити.

Читайте також: Повернення Росії у G8: Меркель і Джонсон назвали умови, головна з яких — Україна (Відео)

Останнім на такі заяви зреагував Президент України.

“Із березня 2014 року, після призупинення участі Росії в G8, нічого не змінилося”,- написав Володимир Зеленський на своїй сторінці у мережі, підкресливши, що умовою повернення Росії у G8 є кардинальна зміна позиції Росії щодо України і поверненян нашій країні окупованих РФ територій та політв’язнів.