Президент терміново звернувся до громадян України з приводу ринку землі: буде референдум (Відео)

ф1Президент України запевнив, що право купити землю сільськогосподарського призначення в Україні іноземці матимуть тільки після того, як таке право їм нададуть громадяни України в результаті референдуму.

Про це Володимир Зеленський заявив у своєму терміновому зверненні до громадян України, яке опубліковане на сайті Глави держави.

Володимир Зеленський запевнив, що після прийняття Верховною радою законопроєкту про ринок землі в першому читанні до другого читання законопроекту в нього буде внесена поправка про те, що купити землю в Україні зможуть лише українські громадяни та українські компанії.

Щодо продажу землі іноземцям, то для цього буде проведений референдум, в ході якого громадяни України і висловляться, чи давати іноземним компаніям та громадянам інших держав таке право.

"Іноземці і компанії, які мають серед засновників іноземців, отримають право купувати українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі", - пообіцяв Зеленський.

Читайте також: «Ні розпродажу України»: аграрії перекрили автошляхи 13 областей України (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», сьогодні у 13-ти областях України аграрії перекрили траси, протестуючи проти запровадження ринку землі в Україні і насамперед проти дозволу іноземцям купувати землю сільськогосподарського призначення, норму про що містить законопроєкт про ринок землі в Україні.

Читайте також: На Тернопільщині сільгоспвиробники перекрили автотрасу (Фото)

Більше - у повній версії звернення Президента України до громадян України.