Президент прибув до Мюнхена для участі у щорічній конференції з питань безпеки

звантаженняПрезидент України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Німеччини, де він візьме участь у роботі 51-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Очікується, що на зустрічах Глави держави в Мюнхені буде обговорюватися ситуація в Україні та шляхи врегулювання конфлікту.

Президент проведе тристоронні переговори із Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Віце-президентом США Джо Байденом та низку двосторонніх зустрічей, зокрема з Канцлером ФРН Ангелою Меркель, Віце-президентом США Джо Байденом, Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, Президентом Литви Далею Грібаускайте, Верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерікою Могеріні.

Глава держави також виступить під час дискусії на тему: “Конфлікт довкола України та європейська безпека”.

Мюнхенська конференція з питань безпеки проводиться щорічно з 1963 року. Конференція стала незалежним майданчиком для обговорення шляхів мирного вирішення конфліктів, міжнародного співробітництва та діалогу щодо сьогоднішніх та майбутніх викликів безпеці. Особливу увагу під час обговорень приділяють трансатлантичній безпеці.

Очікується, що цього року подію відвідають близько двадцяти глав держав та урядів і близько шістдесяти міністрів закордонних справ і оборони. Серед інших, до Мюнхена прибудуть Канцлер Німеччини, президенти Фінляндії, Литви та Естонії, Прем’єр-міністр Іраку, Генеральний секретар НАТО, Президент Європарламенту, керівник міжнародних справ у ЦК Компартії Китаю. Росію представить міністр закордонних справ Сергій Лавров.