Президент підписав Указ про призначення голови Тернопільської ОДА і потис руку новому очільнику області особисто (Фото)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Новим головою Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Володимира Труша.

Відповідний Указ, підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 19 березня, опублікований на сайті Глави держави.

Як повідомляє Офіс Президента України, Володимир Зеленський сьогодні вранці особисто зустрівся з Володимиром Трушем і вручив йому посвідчення голови облдержадміністрації, потиснувши руку.

“Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення нагальних проблем регіону. Зокрема, йшлося про реалізацію інфраструктурних та інвестиційних проєктів на Тернопільщині. Зі свого боку голова Тернопільської обласної державної адміністрації подякував Президенту за довіру”, – повідомляє про хід зустрічі сайт Президента України.

Читайте також: Зеленський звільнив голову Тернопільської ОДА — відоме ім’я нового очільника області (Фото)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, попередній глава Тернопільської ОДА Ігор Сопель, який обіймав посаду голови Тернопільської ОДА з 1 листопада 2019 року, написав заяву на відставку після того, в лютому цього року мешканці Тернопільщини влаштували протести, аби в санаторії неподалік Тернополя не розміщували українців, евакуйованих з охопленого коронавірусом Уханя.

Сайт Президента 22 лютого повідомив, що Володимир Зеленський прийняв відставку Сопеля.

Указ про звільнення Ігоря Сопеля з цієї посади Володимир Зеленський підписав 18 березня. 18-го ж березня Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Володимира Труша на посаду голови Тернопільської ОДА.

ф1