Президент Петро Порошенко подає позов до суду на канал 1+1 (Відео)

11112Через скандальні неправдиві матеріали, які були оприлюднені на телеканалі 1+1 Президент Петро Порошенко подає на телеканал до суду.

Про це на каналі Прямий сказав лідер фракції БПП Артур Герасимов.

За його словами, протягом 5 років Порошенко утримувався від позовів до засобів масової інформації. Але неправдиві матеріали, оприлюднені на каналі 1+1 перейшли межу. Це – калька з російської пропаганди – фейки.

Президент подав позов до суду на канал 1+1 (Відео)

Про це на каналі Прямий сказав лідер фракції БПП Артур Герасимов.

Читайте також: Президент Петро Порошенко в Тернополі сказав про те, що є підписаний план звільнення Донбасу

За його словами, протягом 5 років Порошенко утримувався від позовів до засобів масової інформації. Але неправдиві матеріали, оприлюднені на каналі 1+1 перейшли межу. Це – калька з російської пропаганди – фейків.

«Протягом п’яти років свого президентства за поодинокими винятками Петро Порошенко принципово утримувався від будь-яких позовів до засобів масової інформації. Однак в останні місяці інформаційна політика одного з українських телевізійних каналів зазнала істотних змін, що змушує і подивитися на ситуацію інакше, і діяти інакше, ніж раніше. Йдеться про канал «1+1». Власник цього ЗМІ не витримав випробування четвертою владою, яку дає володіння таким потужним засобом впливу на свідомість українців. Він не зміг втриматись від спокуси грубого повномасштабного використання цього медіаресурсу з метою зведення своїх рахунків з державою. Він перетворив канал на знаряддя брудних політичних технологій і чорного піару проти одного з кандидатів у президенти, а саме Петра Порошенка. Ігор Коломойський брутально розтоптав базові принципи вільної журналістики та свободи слова», - сказав Герасимов.

Він зауважив, що очевидно, Коломойський керується почуттям помсти до держави.

«Як відомо, уряд, щоб врятувати гроші мільйонів і мільйонів вкладників, які могли щезнути через неефективний і сумнівний менеджмент приватних власників Приватбанку, мусив націоналізувати цю установу. Саме це стало головною причиною інформаційної війни Ігоря Коломойського проти влади. За будь-яку ціну, не цураючись найбрудніших методів, він прагне не допустити перемоги на президентських виборах Петра Порошенка. І так само, не зупиняючись ні перед чим, підтримує Володимира Зеленського та Юлію Тимошенко», - підкреслив політик.

Відео Прямий (за 3 хв.19 сек. до закінчення відео)