Президент Німеччини заявив про початок “нової ери” після війни в Україні

Війна Росії проти України стала причиною найсильнішої зміни геополітичних та геоекономічних змін, і світ тепер перебуває “на порозі нової ери”.

Про це повідомляє DW з посиланням на повідомлення агентства KNA про заву президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра.

Штайнмаєр вважає, що тепер світові потрібна політична, військова та економічна переорієнтація, бо вести довоєнну політику після війни буде неможливо.

“Ми повинні зробити наші демократії, нашу економіку стійкими, не забуваючи про наші цілі – світовий порядок, заснований на правилах, та ліберальна, справедлива і сприятлива для клімату глобальна економіка”, – сказав він.

Однією з цілей президент Німеччини назвав незалежність від авторитарних держав. На його переконання, необхідно також знаходити нових партнерів, наприклад, Сингапур, Індонезію чи країни Африки. Замість того, щоб розглядати їх як країни, які мають потреби, "треба нарешті, визнати їх такими, які вони є: важливими партнерами, які можуть допомогти існувати в новому світі", сказав Штайнмаєр.