Президент Індонезії зробив щеплення вакциною Sinovac, від якої може відмовитись Україна

Президент Індонезії Джоко Відодо сьогодні отримав першу дозу вакцини від Covid-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Як передає “Укрінформ“, про це повідомляє АР.

Вакцинувалися також високопоставлені представники міністерства оборони Індонезії, поліції та служб охорони здоров’я.

Масова вакцинація населення Індонезії почнеться у найближчі місяці і буде безкоштовною. Першими щеплення отримають медичні працівники, держслужбовці та інші особи з групи ризику.

Читайте також: Стало відомо, яку вакцину від Covid-19 отримає Україна: препарат ще на стадії випробування

11 січня Агентство з контролю за продуктами харчування і ліками Індонезії видало дозвіл на екстрене використання вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac. Таким чином Індонезія стала першою країною після Китаю, яка видала дозвіл на застосування цієї вакцини.

Читайте також: Ефективність вакцини від Covid-19, яку купує Україна, не дотягує до 60%

Вакцина компанії Sinovac Biotech, з якою уклала угоду Україна, перебуває у завершенні ІІІ фази клінічних випробувань, які проходять у Бразилії, Індонезії та Туреччині.

Науковці з бразильського інституту "Бутантан" 12 січня уточнили дані щодо ефективності вакцини Sinovac, яку має намір закупити й уряд України. Згідно з ними, загальна ефективність препарату становить 50,38%.

Читайте також: Глава МОЗ пояснив ситуацію з купівлею Україною вакцини від Covid-19, ефективність якої нижча за 70% (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", глава МОЗ України заявив сьогодні, що Україна може відмовитись від закупівлі вакцини компанії Sinovac Biotech, якщо ефективність цієї вакцини виявиться нижчою за 70%, як це передбачає угода, підпасана з компанією-виробником