Президент і опозиція майже домовились – Герман

 indexЗустріч Президента Віктора Януковича з лідерами опозиції Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком має всі шанси на те, щоб закінчитися компромісом, який врегулює ситуацію в Україні. Цілком можливо, що завтра відбудеться спільне голосування Партії регіонів і опозиції, яке зумовить мирне врегулювання конфлікту. Про це в коментарі УНН заявила народний депутат фракції Партія регіонів Ганна Герман.

“Зустріч відбувається за участі лідерів опозиції. Можна прогнозувати, що компроміс буде, можна сказати, що дорога миру вибрала остаточний шлях для врегулюванні ситуації в Україні. Ми можемо констатувати, що сили миру в оточенні Президента перемогли сили війни. Дуже не просто було в ці дні працювати в команді, але всі зусилля були варті того, щоб сили миру перемогли сили війни”, – заявила Г.Герман.

За словами народного депутата, є сподівання, що завтра у ВР опозиція з владою спільно проголосують і врегулюють ситуацію в Україні.

“Ми можемо говорити зараз про те, що завтрашній день у Верховній Раді може бути днем злагоди і порозуміння між владою та опозицією у плані мирного врегулювання. Такий мій прогноз, я сподіваюся, що результат цих переговорів збігатиметься з прогнозом”, – наголосила Г.Герман.

Варто відзначити, що за інформацією пані Герман, наразі тривають перемовини лідерів опозиції з Президентом.