Президент “дав добро” на розпуск фракції КПУ у ВР

КПУ запретить да нетПрезидент України Петро Порошенко підписав зміни до закону про регламент. Про це на своєму мікроблозі у Twitter повідомив речник Президента Святослав Цеголко.

“Президент підписав зміни до закону про регламент”, – коротко написав Цеголко.

Про те, що Президент України Петро Порошенко підписав Закон про зміни до регламенту парламенту, згідно з яким депутатська фракція (депутатська група), склад якої став меншим від мінімальної кількості депутатів, визначеної регламентом, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується Головою Верховної Ради України розпущеною, повідомила і прес-служба на сайті Глави держави.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада прийняла зміни до свого регламенту, які дозволять розпустити фракцію КПУ.

Читайте також. Фракція КПУ за крок від розпуску – ВР прийняла зміни в регламенті (Відео)

Як повідомлялось раніше, голова ВР Олександр Турчинов наголосив, що відразу, як тільки Президент України підпише Закон №4307а, він одразу оголосить про розпуск фракції КПУ.

"Як тільки закон буде підписаний, я оголошу про розпуск фракції комуністів у парламенті", - сказав Турчинов, наголосивши, що це чесне і справедливе рішення, яке "повинне відновити історичну справедливість перед мільйонами українців, яких зраджувала ця політична сила".