Претендентів на посаду “глави ДНР” знову поменшало: з охочих залишилась половина

ф3Бойовики на окупованому Донбасі продовжують ділити владу, якої реально ніколи не мали і не матимуть, бо всім там заправляє Москва.

Яскравим і черговим підтвердженням цьому є дії так званої “ЦВК ДНР”, яка 5 жовтня не допустила до інспірованих Кремлем так званих “виборів” глави самопроголошеної “ДНР” Павла Губарєва. Також відмовили в реєстрації “кандидатом” директору Єнакієвського хлібозаводу Валентину Спиридонову.

Сепаратистські джерела швидко розповсюдили цю новину, так само, як раніше писали, що Губарєву на фейкових виборах “кандидатом” не бути, оскільки Москва чітко вказала, що на чолі самопроголошеної “ДНР” хоче бачити Дениса Пушиліна і за допомогою “виборів” лише намагається “узаконити” Пушиліна на цій посаді.

ф1

Сам Павло Губарєв на своїй сторінці в мережі ще до засідання “ЦВК ДНР” вдень 5 жовтня писав, що до так званих “виборів” його не допустять.

ф2

Так і сталось: щоб виконати вказівку Кремля і прибрати Губарєва з “кандидатів”, так звана “ЦВК ДНР” заявила, що “достовірних” підписів на свою підтримку потенційний “кандидат” подав замало і подав недостовірні дані про свої прибутки.

Читайте також: Стали відомі всі охочі стати «главою ДНР» на запланованих бойовиками фейкових «виборах» (Список)

Як видно з розвитку подій навколо так званого “виборчого процесу”, ніякої законності у діях бойовиків на окупованому Донбасі і близько нема, а події там розгортатимуться так, як скаже Москва.

Читайте також: Губарєв зізнався, що їздив у Москву скаржитись кремлівським кураторам на «главу ДНР»

Раніше охочих претендувати на пост так званого «глави ДНР» було 10.

Читайте також: На окупованому Донбасі підірвали потенційного «кандидата» на пост «глави ДНР» Хакімзянова (Фото)

Невдовзі стало відомо, що два раніше зареєстрованих для участі у «виборах» потенційних «кандидати» із перегонів за крісло «глави ДНР» вже вибули. Бойовик так званої «армії ДНР» В’ячеслав Д’яков і «перший міністр оборони ДНР» Ігор Хакімзянов не змогли подати в «ЦВК ДНР» до зазначеного терміну необхідну кількість підписів для реєстрації їх «кандидатами» на посаду «глави ДНР».

Відтак претендентів залишалось 8.

Читайте також: Два «кандидати» вже не стануть «главою ДНР»

Із самовідводом колишнього «міністра агропромислової політики і продовольства ДНР» Івана Михайлова потенційних «кандидатів» залишилось 7.

Читайте також: Ще один претендент публічно відмовився брати участь у фейкових виборах «глави ДНР» (Відео)

Тепер, коли так звана “ЦВК ДНР” зняла з “виборів” Павла Губарєва та Валентина Спиродонова, потенційних “кандидатів” залишилось 5. Ніхто з них ніякої серйозної конкуренції так званому “виконувачу обов’язків глави ДНР” Денису Пушиліну скласти не зможе, відтак Кремль безперешкодно зможе шляхом “виборів” фактично призначити новим “главою ДНР” Пушиліна.

Читайте також: «Це щось неймовірно мерзенне», — Стрєлков про одного з «кандидатів» на пост «глави ДНР»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», цивілізований світ, в тому числі Україна, ОБСЄ і США, вже заявили, що так звані вибори, які Кремль планує провести на окупованому Донбасі 11 листопада цього року, — нелегітимні, оскільки суперечать Мінським угодам. Відтак їх результатів світ не визнає.

Україна, ОБСЄ і США закликали Росію зупинити цей «виборчий процес», однак Кремль і далі ігнорує думку цивілізованого світу.