Прем’єрство Яценюка триватиме – Гройсман оголосив план-мінімум

Яценюк у крісля голови урядуВідставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка Верховна Рада сьогодін навряд чи розглядатиме.

Як завив, відкриваючи ранкове пленарне засідання Ради Володимир Гройсман, план-мінімум на сьогодні в роботі парламенту – створення коаліції.

Читайте також: Яценюк залишається прем’єром. До завтра…

Якщо більшість сьогодні буде створена, то новим складом Кабміну вона займеться завтра.

Читайте також: Проект постанови про звільнення Яценюка уже зареєстрували у ВР

“Вчора було багато різних консультацій з лідерами фракцій коаліції з президентом країни, але я думаю, що ми вийшли на той формат, який може бути прийнятним, відповідальним і дозволить вивести країну з кризи, в якій ми сьогодні перебуваємо. Я думаю, що сьогодні це вже буде рішення та обговорення депутатів Верховної Ради, я думаю, що у нас буде нагода сьогодні зустрітися, провести збори коаліції з тим, щоб завтра вийти на голосування за створення нового уряду, затвердження програми дій, зміну керівництва Ради та рух уперед. Ситуація надзвичайно складна, тому приходить той момент, коли треба брати на себе відповідальність. Я глибоко вірю в те, що наша спільна відповідальність буде мати успіх”, – цитує Гройсмана 112.ua.

Читайте аткож: Яценюк залишається прем’єром. До завтра…

Нагадаємо, заява Арсенія Яценюка про звільнення була готова до розкладу нардепами ще вчора, однак до цього справа не дійшла – наразі тривают ьперемовини про створення більшості і погодженян кандидатур нових членів Уряду.