Прем’єр-міністр Росії зреагував на результати президентських виборів в Україні

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв. Фото з відкритих джерел
Прем’єр РФ Дмитро Медведєв. Фото з відкритих джерел

“Ніяких ілюзій”, – так написав про своє сприйняття результатів виборів Президента України прем’єр-міністр Росії.

На своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Медведєв заявив, що з обранням новго Президента України є шанс покращити стосунки між Україною і Росією.

Дмитро Медведєв підкреслив, що впевнений: Володимир Зеленський у стосунках із РФ буде використовувати ту ж риторику, що застосовував під час передвиборчої кампанії.

“У мене немає сумнівів, що новий керівник держави щодо Росії буде дотримуватися риторики, яку він використовував у ході передвиборчої кампанії. Повторювати відомі ідеологічні формули, орієнтовані на різні групи населення. Не відчуваю жодних ілюзій з цього приводу. У той же час шанси на покращення взаємодії з нашою країною все ж таки є”, – написав Дмитро Медведєв.

Очільник уряду РФ додав, що для цього новому Президенту України слід бути насамперед чесним: “Потрібен прагматичний і відповідальний підхід. Підхід, що враховує всі сформовані в Україні політичні реалії. Включаючи насамперед ситуацію на сході країни. Тому головне, що слід побажати новому українському керівництву, – розсудливості”.

Читайте також: Зеленський заявив після оголошення екзит-полу про продовження Україною мінського процесу — повна версія прес-конференції (Відео)

Нагадаємо, що Володимира Зеленського з перемогою у виборах Президента України привітали вже чимало лідерів країн світу, зокрема глави США, Канади, Німеччини та інших країн ЄС.

Читайте також: Янукович привітав Зеленського з перемогою на виборах Президента України. Штаб Зеленського не змовчав

На привітання колишнього президента-утікача Віктора Януковича у штабі Зеленського відреагували негативно.