Представники України, Росії та ОБСЄ поговорили з бойовиками по Скайпу

imagesПредставники України, Росії та ОБСЄ провели у п’ятницю відеоконференцію з представниками терористичних ДНР і ЛНР, в ході якої обговорили основні питання з урегулювання ситуації на сході України. Про це повідомили у прес-службі ОБСЄ.

«Тристороння контактна група, що складається з представників України, Росії та ОБСЄ, зустрілася 8 і 9 січня і провела ще один раунд консультацій з представниками деяких районів Донецької та Луганської області у форматі відеоконференції 9 січня 2015 р.», – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією ОБСЄ, на переговорах обговорили питання реалізації мінського протоколу та меморандуму від 5 і 19 вересня 2014 відповідно, з особливим акцентом на створенні стійкого режиму припинення вогню; звільнення решти полонених і незаконно затриманих осіб; гуманітарної допомоги постраждалим районам сходу України; економічні та соціальні питання.

Зазначається, що робота з цих питань буде продовжуватися.

Як відомо, ситуація у зоні проведення антитерористичної операції ускладнюється. Сьогодні незаконні збройні формування продовжили здійснювати обстріли позицій українських військ у тому числі і з важкого озброєння. За день зафіксовано 24 порушення бойовиками режиму припинення вогню.

Нагадаємо, за минулу добу від рук терористів у зоні АТО загинули четверо українських військовослужбовців, ще вісім отримали поранення.