Представники України у Вашингтоні вже почали готувати переговори Зеленського і Байдена

Українськ делегація прибула до Вашингтона, щоб підготувати візит Президента України до США.

Про це повідомив сьогодні глава МЗС України Дмитро Кулеба. Він проінформував, що з цією місією до Вашингтона з ним прибув глава Офісу Президента України.

Зустрінемося тут з ключовими людьми: радником Президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном, Держсекретарем Ентоні Блінкеном, сенаторами та американськими аналітиками“, – повідомив про свої найближчі плани і плани Андрія Єрмака у Вашингтоні Дмитро Кулеба.

Глава МЗС України повідомив, що до США Президент України вирушить відразу після завершення в Києві урочистостей з нагоди Дня Незалежності.

"Станом на зараз Президент України є другим після канцлера Німеччини лідером з Європи, який відвідає США на запрошення президента Байдена. У президентів є низка великих тем. Але якими б вони не були, не буде жодних «підвищених тонів» або якогось шантажу. Буде розмова союзників, які спільно працюють над вирішенням складних проблем безпеки і процвітання України, Європи та євроатлантичного простору", - так Кулеба описав майбутні переговори Президентів України і США.

Читайте також: ЩО ОЗНАЧАЄ ПРИЗНАЧЕННЯ ВІЗИТУ ЗЕЛЕНСЬКОГО У США 

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", з візитом до Вашингтона Джо Байден запросив Володимира Зеленського на 30 серпня.

Читайте також: “Москва протискує”, – Безсмертний про нові загрози для України від “формули Штайнмаєра” (Відео)