“Правий сектор” зарперечив, що його активістів поставили на коліна у Харкові

indexУ Харкові внаслідок зіткнень учасників різних мітингів по “коридору ганьби” змусили пройти не активістів Правого сектора, а учасники мітингів Евромайдана та представники самооборони Майдану. Про це Українській правді повідомили в Правом секторі.

“У Харкові по” коридору ганьби “йшли не активісти Правого сектора. Там йдуть представники самооборони і представники Евромайдана. Представники ПС просто не дозволили б такого ставлення до себе”, – заявили в ПС.

Разом з тим журналіст В”ячеслав Мавричев повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що біля театру ім.Шевченка відбулися сутички.

“Проросійські активісти стверджують, що їх атакували не менше десятка учасників Правого сектора. Були вибухові пакети. Багато газу. Людей, які нібито атакували мітинг, міліція завантажила в автозак”, – зазначив він.

Активісти з георгіївськими стрічками автозак не випускали.

"Людей, які нібито атакували проросійський мітинг, 300 метрів вели через міліцейський коридор. На колінах. До наступного автозаку. Завантажили. Відвезли. Народ рушив назад до ОДА", - зазначив Мавричев.