Правоохоронці у жодному разі не обмежують права громадян – заява УМВСУ в Тернопільській області

Міліціонер під час Майдану у Тернополі 1 грудня
Міліціонер під час Майдану у Тернополі 1 грудня

Тернопільські міліціонери під час проведення акцій забезпечуватимуть правопорядок. Такий заголовок має інформація, розміщена сьогодні на сайті УМВСУ в Тернопільській області. Міліціонери запевняють, що за будь-яких обставин будуть дотримуватись законодавства.

Всі акції від початку Євромайданів у Тернополі відбуваються абсолютно мирно. Молодіжний Євромайдан у Тернополі, на якому цілодобово стояло наметове містечко, багато разів дякував міліціонерам Тернопілля за розуміння і співпрацю.

Текст заявави, розміщеної на сайті УМВСУ в Тернопільській області, подаємо повністю:

Масові акції у Тернополі збирають багатьох мітингувальників. Охорону громадського порядку під час таких зібрань забезпечують працівники міліції, які слідкують за дотриманням громадського порядку.

 Правоохоронці при цьому у жодному разі не обмежують права громадян, діючи у рамках закону. Адже масове скупчення людей - це завжди ризик бути втягнутим у конфлікт чи стати учасником правопорушення.

У соцмережах поширена недостовірна інформація про те, що міліціонери області відмовляються виконувати накази керівництва. Такі заяви не відповідають дійсності. За будь-яких обставин правоохоронці дотримуватимуть законодавства, попереджуючи правопорушення, а у разі їх фіксації притягуватимуть винних до відповідальності.

Cектор зв’язків з громадськістюУМВС в Тернопільській області