Правоохоронці Тернопілля вживають заходи для повернення грошей обдуреним фірмою “Гермес”

картМахінації із Green Card викрили Тернопільскіські убозівці. Потерпілих просять звертатися до міліції.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 24 вересня.

Читайте також. Тернопілля: деякі пам’ятки соромно показувати журналістам, не те що туристам (Відео)

«Гермес» – мабуть, тільки лінивий не чув назви цієї приватної структури, що розташувалася в одному з офісів у центрі Тернополя. За родом діяльності, підприємство мало б надавати туристичні послуги, але всю свою рекламну політику будувало на сприянні в еміграції до США. Зокрема, за програмою Green Card. Те «сприяння» зводилося до шахрайського видурювання грошей.

Фіктивні договори, втягнення у фінансову кабалу, обман, шахрайство – це лише верхівка айсберга, що його вибудували співробітники «Гермеса».

Читайте також. Для міліціонерів, які служать у зоні АТО, громада зібрала 1 млн 28 тис. 846 грн плюс продукти (Фото, Відео)

– Оперативникам відомі ще багато цікавих і резонансних деталей злочинної діяльності приватного підприємства, але оперативна робота триває, – повідомив начальник управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області Василь Джиджора. – Правоохоронці також вживають заходів щодо повернення грошей потерпілим.

Довідково. Міліціонери звертаються до всіх, хто мав нещастя потрапити в тенета «Гермеса», у кого видурили гроші за легальну еміграцію в Сполучені Штати Америки – Green Card Lottery, не зволікаючи, звертатися до правоохоронних органів. Телефони чергової частини управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області: (0352) 27-12-15, 096-430-40-44.

Софія Левицька